background

Toome klaveri
Sinu sündmusele

Stiilsed muusikalahendused peole, pulma ja konverentsile.

Küsi pakkumist
image

Welcome to Piano Pop-Up – eesti ainus pop-up pianobar

Otsid artisti, kes rõõmustaks igat külalist? Klaveribaar ei ole ainult hotellirestoranidele — Piano Pop-Up esineb ka pulmades ning firmapidudel, muutes need sündmused meeldejäävaks ainulaadse Piano Bar õhustiku ning säraga.

Vahet pole, kas eelistad moodsat lähenemist, Sinatra–õhtut või midagi vahepealset — Piano Pop-Up on valmis seda kõike pakkuma. Ansambli põhikoosseis koosneb laulvast pianistist ning trummarist, kuid võimalik on tellida ka saksofoniga klaveribaar või soolopianist.

Piano Pop-Up toimib terviklahendusena, mille alla kuulub lisaks artistidele ka hästi läbi mõeldud produktsioon. Teie sündmusele saabudes kasutab bänd tippklassi heli- ning valgustehnikat, vajadusel saab otse tellida ka DJ, lava ja tantsupõranda.

Kui soovid enda nime Piano Pop-Up'i klientide nimistusse lisada, küsi hinnapakkumist juba täna!

image
Las Vegas Piano Bar

Klaverimuusika on Las Vegase ööelu lahutamatu osa - mahe taustamuusika Bellaggio hotelli restoranis, klaveriduellid Harrah's hotelli klaveribaaris või Elton John'i iga-aastased kontserdid Caesar's Palace hotelli kontserdisaalis.

Image

Black Piano

Pop-Up kasutab spetsiaalset musta tiibklaverikesta, mille stiilsust märkavad külalised juba Teie sündmusele saabudes.

Image

Soovilood

Bändi repertuaaris on sadu lugusid erinevatest ajastustest. Paljud ülesastumised on üles ehitatud publikust tulevatele soovilugudele – oma lemmiklaulu saab küsida iga külaline.

Image

Terviklahendus

Kõik hinnapakkumised on terviklahendusele, mis sisaldab lisaks ansamblile ka pisiasjadeni läbimõeldud produktsiooni alates valgustehnikast ning lõpetades paberlipikutega, mille peale külalised soovilugusid kirjutada saavad.

Meeskond

Image

Rene Paul

Asutaja / Klaver / Laul

Rene on klaveribaarides mänginud juba üle viie aasta. Tema idee oli luua Eesti esimene pop-up klaveribaar, millega saab stiilsust lisada igale peokohale. Lisaks klaverimuusikale veab omanimelist bluusibändi ning õpib TTÜ's infotehnoloogiat.

Image

Kaarel Raidam

Trummid / Laul

Suurepärane laulja ning trummar ühes isikus. Kaarel on lõpetanud G. Otsa nim. Muusikakooli rütmimuusika laulmise eriala, õpib hetkel samas koolis rütmimuusika löökpille.

Image

Henrik Veeäär

Produktsioonijuht / Helitehnik

Henrik vastutab Pop-Up'i tehnika toimimise eest. Lisaks salvestab muusikat Lakeside Sound stuudios.

background

Levinud küsimused

Millist muusikat Piano Pop-Up mängib?

Seda otsustab publik! Repertuaaris on sadu palasid, olenevalt sündmusest mängivad esinejad kõike alates Valgrest kuni Bruno Marsini.

Kui palju ruumi on esinemiseks vaja?

Pianistile ja tiibklaverile on vaja umbes 2x2m vaba pinda, trummidega koosseisul vähemalt 4x2m.

Kas ma saan bändi enne tellimist vaatama tulla?

Aeg-ajalt toimub ka avalikke esinemisi restoranides ja hotellides. Võta ühendust ja leiame Sulle sobiva esinemise.

Kas Piano Pop-Up saab mu lemmiklugu mängida?

Tõenäoliselt on Teie lemmiklugu juba bändi repertuaaris. Tahad kindla peale välja minna? Saada päring oma lemmiklooga aadressile popup@moog.ee

Kas ansambel saab pulmatseremoonial mängida?

Klaverimuusika sobib tseremooniale ideaalselt! Soovi korral on võimalik klaverile lisaks tellida ka laulja, viiul, saksofon või muu instrument.

Veel mõni küsimus?

Vastame Teile hea meelega e-maili või telefoni teel

Made in Estonia Image
© Moog OÜ Kontakt